آنا مشاور

در باره آنا مشاور

گروه آنا مشاور، با هدف افزایش اطلاعات بانوان ایران در حوزۀ سلامتی زنان و همچنین مشاورۀ آنلاین و تلفنی زنان و زایمان، راه اندازه شده است. مشاوران مجموعۀ آنا مشاور به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند. کافیست با شماره تلفن هایی که در بخش تماس با ما درج شده است، تماس گرفته و سؤالات خود را مطرح کنید

  • مشاورین با تجربه
  • پاسخگویی 24 ساعته
  • استفاده از متدهای روز
  • هزینه مناسب

آنا مشاور در چه زمینه هایی به شما مشاوره می دهد؟

جهت دریافت مشاوره آنلاین و تلفنی زنان و زایمان، می توانید به سایت آنا مشاور مراجعه کنید و در قسمت چت آنلاین (گوشه سمت راست صفحه) سوالات خود را مطرح کنید. همچنین، می توانید از طریق شماره تلفن هایی که در بخش تماس با ما درج شده است، با ما در تماس باشید. مشاوره در همۀ زمینه های مربوطه، از جمله مشکلات مربوط به قاعدگی، باروری، بارداری و تغذیه بارداری، سقط جنین، زایمان و… انجام می شود. همچنین، می توانید برای آگاهی کامل و توجیه نتیجه آزمایشات خود در حوزۀ زنان و سونوگرافی، مشاوره های لازم را دریافت کنید.
تعدادی از متخصصان ما در آنا مشاور، تحصیلاتی هم در حوزۀ روان شناسی دارند. با توجه به اینکه برخی بیماری های مربوط به زنان، ممکن است با افسردگی و ضعف روحی همراه شود، فرصت خوبی مهیاست تا از مشاوره های این متخصصان بهره مند شوید.

anamoshaver

آنا مشاور آمادۀ پاسخگویی به سوالات شما

در سایت آنا مشاور، مقالات متعددی در زمینه های مختلف زنان، زایمان و نازایی تدوین و گردآوری شده است. در تهیۀ این مقالات، از منابع خارجی و به روز استفاده شده و سعی شده است تا به طور کامل، به جنبه های مختلف موضوعات پرداخته شود. بانوان محترم، در صورت سؤال در زمینه های مختلف مربوط به زنان، می توانند با مراجعه به منوی اصلی سایت، و کلیک بر روی موضوع مورد نظر، به مطلب مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. همچنین می توانید از طریق جستجو در صفحۀ اصلی سایت، موضوع مورد نظر خود را پیدا کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.
در صورتی که سؤالی برایتان ایجاد شد، می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی با ما در تماس باشید. اگر تمایل به مشاوره آنلاین و تماس تلفنی ندارید، می توانید سؤالات خود را به صورت کامنت در بخش نظرات موجود در زیر هر مقاله درج کنید. در این صورت نیز به سؤالات شما در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

آنا مشاور و مشاوره های آنلاین و تلفنی ارزان!

تمام سعی مجموعه بر این است تا بتواند به تمامی سؤالات در حوزۀ سلامتی زنان پاسخگو باشد. اما این تنها هدف آنا مشاور نیست! ما می خواهیم تمام بانوان سرزمین مان از این مشاورات بهره مند شوند. سلامتی تک تک شما زنان و دختران ایران زمین و رفع دغدغۀ مالی ناشی از هزینه های گران قیمت درمان، جزء اهداف اصلی ماست.

تماس با ما